ZZ Star - svoje starosti nechte nám!

ZZ Star - svoje starosti nechte nám!

ZZ Star - svoje starosti nechte nám!

ZZ Star - svoje starosti nechte nám!

Parkování

Parkování

Nabízíme hlídaná parkoviště na sídlištích v Řepích a na Černém mostě. Všichni Pražané ví, že situace s parkovacími místy je kritická. A kriminalita také neklesá. Nemá cenu čekat, až se situace zlepší. Využijte našich hlídaných garáží a spěte klidněji.

Více
Ostraha

Ostraha

Za léta působení na českém trhu jsme pro svoje klienty vypracovali komplexní nabídku bezpečnostních služeb. Naše portfolio v této oblasti zahrnuje: ostrahu objektů, ochranu osob, instalaci alarmů napojených na výjezdovou službu a mnoho dalších služeb.

Více
Stavební práce

Stavební práce

Zabýváme se menšími stavebními prácemi, údržbou komunikací, poradenskou a konzultační činností, stavebními dozory, zemními prácemi a terénními úpravy.

více
Ostatní služby

Ostatní služby

Není to jen parkování a ostraha, v čem jsme dobří. Máme pro vás připravenu pestrou paletu služeb, která se týká správy nemovitostí, ale nejen té. S námi máte ostrahu i údržbu nemovitosti pod jednou střechou.

Více

Úvod

Naše firma ZZstar nabízí komplexní bezpečnostní služby, pronájem parkovacích stání a správu nemovitostí. V Praze spravujeme několik hlídaných, zastřešených parkovišť. Svým zákazníkům poskytujeme komplexní spektrum bezpečnostních služeb od montáže alarmů přes ostrahu objektů až po detektivní služby.

Ale neomezujeme se jen na pronájem parkovacích stání a na bezpečnostní služby. Za dobu existence naší společnosti se škála služeb značně rozšířila a z původní správy a ostrahy parkovišť se stalo mnohem víc. Nabízíme konzultace a advokátní služby ve věci oddlužení fyzických osob a zajištění exekucí.

Pohybujeme se i na poli stavebnictví a nemovitostí. Vykupujeme nemovitosti, především pozemky. Kromě ostrahy nabízíme i úklidové služby a údržbu zeleně. A to zdaleko není všechno: není to jen běžná správa, kterou nabízíme, disponujeme pečlivými řemeslníky a můžeme zajistit dokončovací stavební práce: malířské práce, zednické začišťování, spárování, omítky - jednoduše: dotáhneme vaši stavbu zvenku i zevnitř. S námi to máte pod jednou střechou.

Kromě výstražných a kamerových systémů prodáváme a montujeme i garážová vrata všech typů.