Ostraha

Za léta působení na českém trhu jsme pro svoje klienty vypracovali komplexní nabídku bezpečnostních služeb. Naše portfolio v této oblasti zahrnuje: ostrahu objektů, ochranu osob, instalaci alarmů napojených na výjezdovou službu a mnoho dalších služeb.

Jsme schopni zajistit komplexní ostrahu objektů, jak firemních, tak soukromých. Vaši nemovitost a váš majetek může hlídat uniformovaná ostraha (i se zbraní, nebo se psem). Váš majetek dovedeme ohlídat i pokud je v pohybu: další naší službou je ochrana cenin při převozu.

Máme praxi s prodejem a instalací kamerových systémů. Kamerový, nebo výstražný systém napojíme na PCO, pult centrální ochrany, u kterého je nepřetržitě služba. V případě, že někdo vnikne do hlídaného objektu, pracovník u pultu okamžitě na místo vyšle výjezdovou službu, která hlídaný objekt zkontroluje a nevítané návtštěvníky předá profesionálním způsobem do rukou policie.

Zabezpečujeme i ochranu osob: naši lidé vám mohou poskytnout doprovod v civilu. Nabízíme i detektivní služby.

Všichni naši zaměstnanci jsou certifikovaní profesionálové, na které se budete moci spolehnout. A stejně tak i naše firma má koncesi a všechny nutné certifikace pro poskytování bezpečnostních služeb.

Kontaktujte nás, pokud máte zájem o některou z našich služeb. Rádi s vámi zkonzultujeme vaše potřeby, nabídneme komplexní bezpečnostní řešení ideální právě pro vás a tomu odpovídající cenu. Jsme vám k dispozici na celém území České republiky.