Parkování

Nabízíme hlídaná parkoviště na sídlištích v Řepích a na Černém mostě: Všichni Pražané vědí, že situace s parkovacími místy je kritická. A kriminalita v Praze také neklesá. Nemá cenu čekat, až se situace zlepší. Využijte našich hlídaných garáží a spěte klidněji.

Garážujeme a hlídáme auta stará i nová, rodinná i sportovní vozidla. Místo máme i pro motocykly a přívěsy. Ať už je pro vás auto členem rodiny, nebo jen pracovním nástrojem, hlídaná garáž jej ochrání od vandalů, zlodějů i nepřízně počasí a ve výsledku vám ušetří obavy z poškození vozu a zároveň vás zbaví starostí s hledáním parkovacího místa v ulicích.

Každé parkoviště je hlídáno 24 hodin denně minimálně jedním člověkem - ten má navíc k dispozici kamerový systém sledující celé parkoviště. Obsluha je vám k dispozici - můžete s ní řešit jakékoliv problémy týkající se parkování, změnu vozidla, změnu smlouvy a také platbu parkovného. Parkovné lze platit hotově přímo v garážích, ale můžete je hradit i převodem na náš účet.

Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé parkování. Novou smlouvu můžete sepsat kdykoliv přímo s obsluhou parkoviště. Na základě předběžné domluvy (po emailu, nebo telefonu) vám smlouvu můžeme připravit předem a vy už ji na parkovišti pouze podepíšete. Smlouva se uzavírá na dobu neurčitou, výpovědní lhůta je jeden měsíc.

Ceny parkovného jsou u nás velmi příznivé. A navíc: pokud vlastníte více než jedno auto, určitě oceníte naší výhodnou nabídku rodinných dvoustání.